Hakkımızda

Teksis Teknik Elektronik Sistemler Tic. ve San. A.Ş. olarak 20 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz yangın ve gaz algılama sistemleri konusundaki teknik bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Kurulduğu günden itibaren yangın ve gaz algılama sistemlerinin satış sonrası hizmetleri konusunda destek sağlayan yaklaşık 100 kişilik uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Maxlogic, Mavigard, Harezmic, Listec, Airsense, Crowcon ve Spectrex marka yangın ve gaz algılama sistemlerine ait yedek parçaların temini, ürün arızalarının tamiri, bakım onarım, kalibrasyon ve devreye alma gibi satış sonrası hizmetlerini titizlikle yerine getirmektedir.

Kurulduğu günden itibaren kalite ve güvenilirliğe önem veren Teksis Teknik Elektronik, konusunda uzman kadrosu ve bilgi birikimi sayesinde kısa sürede sektörde etkin çözüm ortaklarından biri olmuştur.

Firmamızın değişmez prensipleri kaliteli hizmet, uygun fiyat ve üst düzey müşteri memnuniyetidir.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve uzmanlık prensibiyle çalışan ekibimize gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

Teknik Destek
İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen e-mail adresinizi yazın.
Lütfen firmanızı yazınız.
Lütfen telefon bilgisi giriniz.
Lütfen mesajınızı yazınız.